Evenementen
Rötsjer Carnavalsconcert 2025
Fanfare St. Caecilia Wijnandsrade organiseert op zondag 16 februari aanstaande het inmiddels vierde Rötsjer Carnavalsconcert. Het gemeenschapshuis van Wijnandsrade kleurt die middag ‘Road Gael Greun’ met De Geliënde uit Hulsberg. Het duo is bezig aan zijn afscheidstournee en zal de luuj van Wienesroa nog een laatste keer trakteren op welbekende nummers als “Wo zit ’t bie dich?” en “Dae’n hauve haan”.🎤🎶 De presentatie is in handen van buuttereedner Peter Vaassen. Deze rasverteller praat het programma op zijn typische, humoristische wijze aan elkaar, en neemt uiteraard ook plaats in de buut.🎭 Bekend en minder bekend, en misschien zelfs verborgen talent ‘oeët eige durp’ maakt het Rötsjer Carnavalsconcert compleet. Kortom: humor, hilariteit en sjtimmung gegarandeerd !
Wilt u dit unieke concert niet missen? Koop dan nu een polsbandje. Deze polsbandjes zijn verkrijgbaar bij Café I gen Dörp, via de fanfareleden & online. De voorverkoop start 11 januari. Een zitplaats kost 15 euro, een staplaats 11 euro. Gratis toegang voor kinderen t/m 12 jaar.🎟 Let op: het aantal zitplaatsen is beperkt.
Het concert begint om 14.11u. De zaal gaat open om 13.33u. Tijdens het concert is er een tombola met diverse mooie prijzen. Na afloop staat een frietenwagen klaar voor het versterken van de inwendige mens.
Er is ook de mogelijkheid om online een kaartje te kopen: https://shop.ikbenaanwezig.nl/tickets/event/rtsjer-carnavalsconcert-2025